خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی در سال ۹۶

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۰۸

 کد خبر: 13172
 100 بازدید
 دیدگاه‌ها برای باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی در سال ۹۶ بسته هستند

باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی در سال ۹۶

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی در سال ۹۶. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای فروردین ماه تا اواسط مرداماه امسال، به ۴۰۳ مورد شکایات صورت گرفته از روش سامانه حقوق مسافر سازمان […]

باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی در سال ۹۶

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی در سال ۹۶. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای فروردین ماه تا اواسط مرداماه امسال، به ۴۰۳ مورد شکایات صورت گرفته از روش سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری از کمپانی های هواپیمایی و ۲۸۱ شکایت از دفاتر خدمات سفر هوایی رسیدگی و اعمال ضروری صورت گرفته است. وی اضافه کرد: در بازرسی های مستمر و موردی صاحبنظران دفتر نظارت […]

رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای فروردین ماه تا اواسط مرداماه امسال، به ۴۰۳ مورد شکایات صورت گرفته از روش سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری از کمپانی های هواپیمایی و ۲۸۱ شکایت از دفاتر خدمات سفر هوایی رسیدگی و اعمال ضروری صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در بازرسی های مستمر و موردی صاحبنظران دفتر نظارت بر فرودگاه ها، کمپانی ها و موسسات هوانوردی سازمان از دفاتر خدمات سفر هوایی تهران و شهرستان ها مواردی از نمونه عدم تمدید ضمانت نامه، عدم احراز شرایط اجرا بعد از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری محرز و به باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی منجر شد که از این تعداد، باطل مجوز ۱۲ دفتر و تعلیق ۱۵ دفتر مرتبط به استان تهران و بقیه از شهرستان ها بوده است.

جعفرزاده تصریح کرد: پیرامون این مثال نیز عدم حضور مدیرعامل و مدیرفنی، تغییر مکان بدون تایید سازمان هواپیمایی کشوری، گرانفروشی و صدور بلیت No record (بدون اختصاص صندلی) نیز از نمونه عوامل تعیین کننده در باطل و یا تعلیق این دفاتر از ابتدای سال ۹۶ تا اینجای کار به حساب می آید.

برای شما نیز جالب است؟
پل مزاحم نشست و برخاست هواپیماها درفرودگاه نوشهر برداشته شد


امیدواریم خبر باطل مجوز ۳۶ دفتر و تعلیق ۴۷ دفتر خدمات سفر هوایی در سال ۹۶ مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات