خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » بازگشت هواپیمای مسیر مشهد – تهران به دلیل نقص فنی در موتور – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۶:۰۵

 کد خبر: 13454
 65 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بازگشت هواپیمای مسیر مشهد – تهران به دلیل نقص فنی در موتور – . | . بسته هستند

بازگشت هواپیمای مسیر مشهد – تهران به دلیل نقص فنی در موتور – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بازگشت هواپیمای مسیر مشهد – تهران به دلیل نقص فنی در موتور – . | . دعوت مینماییم. به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، هواپیمای مسیر مشهد-تهران به دلیل از دست دادن یکی از موتور های خود به فرودگاه شهید هاشمی نژاد بازگشت.  مدیر روابط […]

بازگشت هواپیمای مسیر مشهد – تهران به دلیل نقص فنی در موتور – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان بازگشت هواپیمای مسیر مشهد – تهران به دلیل نقص فنی در موتور – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته خبرگزاریهای اقتصادی، هواپیمای مسیر مشهد-تهران به دلیل از دست دادن یکی از موتور های خود به فرودگاه شهید هاشمی نژاد بازگشت. 

مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد شنبه شب در گفتگو با خبرگزاریهای اقتصادی در خصوص نقص فنی در پرواز مشهد- تهران اظهار کرد: این پرواز در دست به کمپانی هواپیمایی تابان  به شماره ۶۳۲۵ بوده است. 

حسن جعفری اضافه کرد: پرواز این هواپیما در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه به سوی تهران بود که پنج دقیقه بعد پرواز کرد با اینحال به دلیل از دست دادن موتورش به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بازگشت. 

وی تصریح کرد: تمامی نیروهای ما در حالت تکمیل باش کامل بودند و هواپیما به سلامت به زمین نشست و هم اینک مسافران از هواپیما پیاده شده اند. 

جعفری ادامه داد: بعد از حدود نیم ساعت که هواپیما فرودگاه مشهد را ترک کرده بود به دلیل این نقص فنی مجبور به  بازگشت شد.

میتوانید نوشته بازگشت هواپیمای مسیر مشهد – تهران به دلیل نقص فنی در موتور – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
ایرلاین‌ها، آزادسازی نرخ‌ها و کاهش ایمنی

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات