خبرهای ویژه

» علم و پژوهش هوانوردی » این هواپیمای بی سرنشین از سقف وسایل نقلیه نظامی پرواز می کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۴:۳۳

 کد خبر: 13398
 61 بازدید
 دیدگاه‌ها برای این هواپیمای بی سرنشین از سقف وسایل نقلیه نظامی پرواز می کند بسته هستند

این هواپیمای بی سرنشین از سقف وسایل نقلیه نظامی پرواز می کند

نوشته علمی این هواپیمای بی سرنشین از سقف وسایل نقلیه نظامی پرواز می کند در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید. به نوشته . با استناد به گفته انگجت، مهندسان کمپانی BAE Systems از برنامه ابتدایی با مزه ای برای یک هواپیمای بی سرنشین معرفی کرده اند که توانایی فرودآمدن […]

این هواپیمای بی سرنشین از سقف وسایل نقلیه نظامی پرواز می کند

نوشته علمی این هواپیمای بی سرنشین از سقف وسایل نقلیه نظامی پرواز می کند در دسته مطالب علمی پژوهشی مرتبط با صنعت هوانوردی قرار میگیرد. پیشتر این نوشته را بخوانید.

به نوشته . با استناد به گفته انگجت، مهندسان کمپانی BAE Systems از برنامه ابتدایی با مزه ای برای یک هواپیمای بی سرنشین معرفی کرده اند که توانایی فرودآمدن مثل یک بالگرد و پرواز مثل یک هواپیما را دارد. در دیزاین این پهپاد دانشجویان دانشگاه کرنفیلد نیز هم کاری کرده اند.                        […]

به نوشته . با استناد به گفته انگجت، مهندسان کمپانی BAE Systems از برنامه ابتدایی با مزه ای برای یک هواپیمای بی سرنشین معرفی کرده اند که توانایی فرودآمدن مثل یک بالگرد و پرواز مثل یک هواپیما را دارد. در دیزاین این پهپاد دانشجویان دانشگاه کرنفیلد نیز هم کاری کرده اند.                                              

این برنامه تازه که «هواپیمای بی سرنشین قابل انطباق» اسم گرفته می تواند طی یک پرواز  هر دو حالت پرواز را اجرا کند. به علاوه از طرف دیگر این هواپیما تجهیز به تکنولوژی های پیشرفته کنترل و جهت یابی است و بدین جهت درمقایسه با هواپیماهایی با بال ثابت سرعت بهتری خواهد داشت.

این پهپادها از ستونی که به خودروی نظامی وصل است به آسمان پرواز می کنند. ستون ذکر شده طوری دیزاین شده که اجازه نمی دهد باد، موقعیت پهپادها را لحظه پرواز تغییر دهد. از این حیث پهپاد می تواند حتی روی یک هدف متحرک مانند کشتی، پایین دریایی یا وسیله نظامی فرود آید.

برای شما نیز جالب است؟
اجرا اولین همایش رویکردهای میان‌رشته‌ای در ارتباطات هوانوردی

دانش پژوهان اعتقاد دارند پهپادهای آتی جایگزینی برای هواپیماهای معمولی هستند و سربازان در دهه های آتی از آن استفاده خواهند کرد.

در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر این هواپیمای بی سرنشین از سقف وسایل نقلیه نظامی پرواز می کند برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها :
دسته بندی : علم و پژوهش هوانوردی
تبلیغات