خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱:۲۳

 کد خبر: 12879
 117 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند بسته هستند

ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند

خبری داریم مبنی بر ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. یک نمونه کوچک از هواپیمای بی سرنشین ایرباس اولین پرواز آزمایشی خود را انجام داد. این هواپیما در مسیری از قبل تعیین شده به مدت ۷ دقیقه پرواز کرد. هواپیمای بی سرنشین اسم […]

ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند

خبری داریم مبنی بر ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

یک نمونه کوچک از هواپیمای بی سرنشین ایرباس اولین پرواز آزمایشی خود را انجام داد. این هواپیما در مسیری از قبل تعیین شده به مدت ۷ دقیقه پرواز کرد. هواپیمای بی سرنشین اسم گذاری شده و ایرباس آن را با هم کاری دانشگاه نیروی هوایی فدرال آلمان در مونیخ، دانشگاه علوم کاربردی، دانشگاه فنی کمینتز، دانشگاه علوم […]

یک نمونه کوچک از هواپیمای بی سرنشین ایرباس اولین پرواز آزمایشی خود را انجام داد. این هواپیما در مسیری از قبل تعیین شده به مدت ۷ دقیقه پرواز کرد.

هواپیمای بی سرنشین اسم گذاری شده و ایرباس آن را با هم کاری دانشگاه نیروی هوایی فدرال آلمان در مونیخ، دانشگاه علوم کاربردی، دانشگاه فنی کمینتز، دانشگاه علوم کاربردی اینگولزاشتات و مرکز هوافضای آلمان ساخته است. هم اینک نمونه آزمایشی یک چهارم هواپیمای حقیقی با طول ۳ متر و وزن ۱۵۰ کیلوگرم است.

شاید دوست داشته باشید بدانید که چون بخش های مختلف هواپیما لبه های تیز و گوشه دار ندارد، می تواند بدون هیچ مشکلی به طرز وارونه پرواز می کند.

به علاوه از طرف دیگر تمام بخش های این هواپیما به استثنای  ترمز آن از  کامپوزیت فیبر کربنی ساخته شده است. سیستم های پرواز  به وسیله محرک های الکترو مکانیکی کنترل می شوند.

تمام خصوصیت های گفته شده هواپیما، برای کاربردهای نظامی ارزش مخصوصی دارد. توانایی هواپیماهای بی سرنشین برای انجام فعالیت های هواپیمای معمولی بدون به اخطار انداختن جان انسان و انجام ماموریت های نوین اهمیت بینهایت زیادی دارد. بدین جهت  هر روز به  هواپیماهای بی سرنشین در عرصه نظامی اضافه می شود.

برای شما نیز جالب است؟
حراج هواپیمای جِت طلاکاری «الویس پریسلی»

پی جی ایر امیدوار است خبر ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات