خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » ایرباس قرار داد ۵۰ میلیارد دلاری بست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۵

 کد خبر: 13537
 50 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ایرباس قرار داد ۵۰ میلیارد دلاری بست بسته هستند

ایرباس قرار داد ۵۰ میلیارد دلاری بست

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان ایرباس قرار داد ۵۰ میلیارد دلاری بست دعوت مینماییم. کمپانی هواپیمایی ایرباس فرانسه قرار دادی را به ارزش ۴۹.۵ میلیارد دلار با کمپانی مادر خطوط هوایی «ایندیگو پارتنرز» منعقد کرد. به نوشته خبرگزاریها، کمپانی هواپیماسازی ایرباس فرانسه در کنفرانس هوایی دوبی قرار داد ۴۳۰ […]

ایرباس قرار داد ۵۰ میلیارد دلاری بست

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان ایرباس قرار داد ۵۰ میلیارد دلاری بست دعوت مینماییم.

کمپانی هواپیمایی ایرباس فرانسه قرار دادی را به ارزش ۴۹.۵ میلیارد دلار با کمپانی مادر خطوط هوایی «ایندیگو پارتنرز» منعقد کرد.

به نوشته خبرگزاریها، کمپانی هواپیماسازی ایرباس فرانسه در کنفرانس هوایی دوبی قرار داد ۴۳۰ هواپیمای جت را به ارزش ۴۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار منعقد کرد.

در همین حال کمپانی مادر خطوط هوایی «ایندیگو پارتنرز» قرار داد ابتدایی سفارش این تعداد هواپیما را که شامل ۲۷۳ فروند هوایپمای A۳۲۰ نئو و ۱۵۷ فروند هواپیمای A۳۲۱ نئو را با ایرباس در کنفرانس دوبی منعقد کرد.

در همین «بیل فرانک» سرمایه گذار این تولیدکننده که حاوی سهام در ۴ خط هوایی دیگر به اسم های «ویز ایر»، «فرانتیر ایرلاینز»، «جت اسمارت» و «ولارسی مکزیک» است، گفت: هواپیماهای سفارش داده شده در این خطوط هوایی توزیع خواهند شد.

«فرانک» گفت: فکر نمی کنم که در کنفرانس امسال تا به این لحظه چنین حجم قرار دادی برای سفارش هواپیما با کمپانی های هواپیمایی منعقد شده باشد. به علاوه از طرف دیگر «جان لِهی» مدیر فروش ایرباس گفت: در سال جاری میلادی ایرباس با بوئینگ در عرصه گرفتن سفارش هواپیماهای جت تازه رقابت سختی را داشت و اکنون سفارش ۴۳۰ هواپیمای جت می تواند ایرباس را به صدر جدول بازگرداند.

مدیرکل فروش ایرباس گفت: این قرار داد برای همه ما خوشحال کننده است.

میتوانید نوشته ایرباس قرار داد ۵۰ میلیارد دلاری بست را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
سه ایرلاین بزرگ آمریکایی جریمه شدند/قصور در معرفی خدمت به مسافران

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات