خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » انواع عملیات هوانوردی – کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی )

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۹

 کد خبر: 12171
 193 بازدید
 دیدگاه‌ها برای انواع عملیات هوانوردی – کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی ) بسته هستند

انواع عملیات هوانوردی – کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی )

در عرصه آموزش نوشته انواع عملیات هوانوردی – کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی ) را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. کن نیوز|مقررات هوانوردی در مقررات بین المللی از نمونه EASA Part M انواع عملیات وسیله پرنده را اینگونه شرح داده است: […]

انواع عملیات هوانوردی – کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی )

در عرصه آموزش نوشته انواع عملیات هوانوردی – کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی ) را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

کن نیوز|مقررات هوانوردی در مقررات بین المللی از نمونه EASA Part M انواع عملیات وسیله پرنده را اینگونه شرح داده است: عملیات وسیله پرنده به دو دسته COM (بازرگانی) و NON COM (غیر بازرگانی) تقسیم می شود. عملیات COM به عملیاتی گفته می شود که در ازای دریافت پول یا چیز با ارزش انجام شود […]

کن نیوز|مقررات هوانوردی

در مقررات بین المللی از نمونه EASA Part M انواع عملیات وسیله پرنده را اینگونه شرح داده است:
عملیات وسیله پرنده به دو دسته COM (بازرگانی) و NON COM (غیر بازرگانی) تقسیم می شود.

  1. عملیات COM به عملیاتی گفته می شود که در ازای دریافت پول یا چیز با ارزش انجام شود به شرطی که در دست عموم باشد یا خریدار بر روی اوپراتور کنترلی نداشته باشد.
  2. هر عملیاتی غیر از تعریف بالا را غیر بازرگانی یا (NON Comercial) می نامند.

عملیات COM خود به دو دسته CAT و NON CAT تقسیم می شود.

  1. عملیات Comercial Air Transport) CAT) به عملیات بازرگانی گفته می شود که در آن بار، پست، یا مسافر جابجا شود. مانند همه ایرلاین ها، خطوط هوایی باربری یا حمل محموله پستی.
  2. عملیات NON CAT به عملیات بازرگانی گفته می شود که در آن خبری از مسافر، بار و پست نیست با اینحال در ازای دریافت پول، عملیات انجام می شود. مانند مدارس خلبانی که در آن خبری از مسافر نیست و کسی که آموزش می بیند، مسافر شمرده نمی شود. (با استناد به این تعریف)
برای شما نیز جالب است؟
اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه

مطابق این تعریف، الزاماتی که هر یک از این اوپراتورها باید رعایت کنند، اختلاف دارد و مقررات سختگیرانه تری در عملیات CAT اعمال می شود که در روزهای آتی به آن خواهیم پرداخت.

میلاد باستانی

انتهای پیغام/

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر انواع عملیات هوانوردی – کَن نیوز ( پایگاه خبری تحلیلی صنعت هوانوردی ) برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات