خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » انفجار در یکی از آشیانه های هواپیما در فرودگاه ساوت اند در لندن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۹

 کد خبر: 13023
 122 بازدید
 دیدگاه‌ها برای انفجار در یکی از آشیانه های هواپیما در فرودگاه ساوت اند در لندن بسته هستند

انفجار در یکی از آشیانه های هواپیما در فرودگاه ساوت اند در لندن

خبری داریم مبنی بر انفجار در یکی از آشیانه های هواپیما در فرودگاه ساوت اند در لندن که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. حریق نشانی انگلیس مطرح کرد دلیل انفجار و حریق سوزی در یکی از آشیانه های فرودگاه ساوت اِند در چهل مایلی شرق لندن حادثه بوده است . […]

انفجار در یکی از آشیانه های هواپیما در فرودگاه ساوت اند در لندن

خبری داریم مبنی بر انفجار در یکی از آشیانه های هواپیما در فرودگاه ساوت اند در لندن که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

حریق نشانی انگلیس مطرح کرد دلیل انفجار و حریق سوزی در یکی از آشیانه های فرودگاه ساوت اِند در چهل مایلی شرق لندن حادثه بوده است . به نوشته خبرگزاری صدا وسیما ، قبل از ظهر روز قبل به وقت محلی حریق سوزی و انفجار در یکی از آشیانه های این فرودگاه کوچک در شرق لندن […]

حریق نشانی انگلیس مطرح کرد دلیل انفجار و حریق سوزی در یکی از آشیانه های فرودگاه ساوت اِند در چهل مایلی شرق لندن حادثه بوده است .

به نوشته خبرگزاری صدا وسیما ، قبل از ظهر روز قبل به وقت محلی حریق سوزی و انفجار در یکی از آشیانه های این فرودگاه کوچک در شرق لندن روی داد که مدیران فرودگاه مطرح کردند فورا شش خودروی حریق نشانی به محل اعزام شدند و توانستند حریق را در این آشیانه که دور از باند و پایانه مسافری این فرودگاه است خاموش کنند .

عده ای شاهدان از شنیدن صدای انفجار خبردادند.

مدیران این فرودگاه با بیان اینکه دلیل حادثه در دست بررسی است گفتند : لحظه حریق سوزی هواپیمایی داخل آشیانه نبود.

آنان به علاوه از طرف دیگر تصریح کردند : حریق سوزی و دود ناشی از آن به شکلی نبوده است که در مسیر پروازهای این فرودگاه خللی ایجاد کند .

اکسپرس نیز در این باره نوشت : در این فرودگاه عده ای پروازها به کشورهای اروپایی نزدیک انجام می شود .

برای شما نیز جالب است؟
ایرباس هواپیمای بدون سرنشین تست می کند

پی جی ایر امیدوار است خبر انفجار در یکی از آشیانه های هواپیما در فرودگاه ساوت اند در لندن مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات