خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۰

 کد خبر: 13092
 128 بازدید
 دیدگاه‌ها برای انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد بسته هستند

انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. گفت : انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد با اینحال امکان دارد عده ای از پروازها عصر امروز با […]

انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

گفت : انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد با اینحال امکان دارد عده ای از پروازها عصر امروز با تاخیر انجام شود . رضا جعفرزاده چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: با استناد به بروز رسانی عده ای از ابزارهای کمک ناوبری هیچ کدام از پروازهای هوایی باطل نشده و […]

گفت : انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد با اینحال امکان دارد عده ای از پروازها عصر امروز با تاخیر انجام شود .

رضا جعفرزاده چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: با استناد به بروز رسانی عده ای از ابزارهای کمک ناوبری هیچ کدام از پروازهای هوایی باطل نشده و تاخیر پروازها نیز به مسافران اطلاع رسانی  شده است .

از جهت دیگر روابط عمومی کمپانی فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در اطلاعیه ای از تمام مسافرانی که پروازهای آنها در عصر چهارشنبه ( اول شهریور ماه ) با تاخیر ممکن مواجه می شود عذرخواهی کرد.

کمپانی فرودگاه های کشور به علاوه از طرف دیگر مطرح کرد: به اطلاع هم میهنان گرامی می رساند در راستای ارتقای سطح ایمنی و در اجرای برنامه نوسازی سامانه های ناوبری هوایی – بعداز ظهر امروز به دلیل عملیات نوسازی بخشی از ابزارهای پشتیبان سامانه کنترل پروازی کشور- تعداد کمی از پروازهای داخلی دچار تاخیر ممکن چند دقیقه ای خواهد شد لذا از تمام مسافران که پروازهای آنها با تاخیرانجام می شود پوزش می طلبیم.

برای شما نیز جالب است؟
فروش چارتری بلیت کمپانی هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد

به نوشته ایرنا- به طرز متوسط هر روزه ۲۲۰۰ پرواز در آسمان ایران  انجام می شود که یک هزار و ۲۰۰ پرواز آن عبوری و حدود یک هزار پرواز آن را کمپانی های هوایی داخلی کشورمان انجام می دهند.


امیدواریم خبر انتشار اخبار مرتبط به توقف پروازهای هوایی در آسمان ایران صحت ندارد مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات