خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » امضای پیمان با فرانسوی‌ها برای تامین قطعه هواپیماهای ATR

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۹:۰۹

 کد خبر: 12994
 108 بازدید
 دیدگاه‌ها برای امضای پیمان با فرانسوی‌ها برای تامین قطعه هواپیماهای ATR بسته هستند

امضای پیمان با فرانسوی‌ها برای تامین قطعه هواپیماهای ATR

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان امضای پیمان با فرانسوی‌ها برای تامین قطعه هواپیماهای ATR دعوت مینماییم. هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقص فنی هواپیمای ای تی آر این تولیدکننده مطرح کرد: ایران ایر سعی می‌کند حداکثر تلاش خود را برای تحقق اصل رعایت ایمنی با اسم یکی […]

امضای پیمان با فرانسوی‌ها برای تامین قطعه هواپیماهای ATR

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان امضای پیمان با فرانسوی‌ها برای تامین قطعه هواپیماهای ATR دعوت مینماییم.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقص فنی هواپیمای ای تی آر این تولیدکننده مطرح کرد: ایران ایر سعی می‌کند حداکثر تلاش خود را برای تحقق اصل رعایت ایمنی با اسم یکی از اولویت‌ها به کار گیرد.

به نوشته خبرگزاریها، روابط عمومی ایران‌ایر در واکنش به انتشار خبر “نقص فنی ادامه‎دار ATRهای نو/تامین قطعه به سخت خورد” پاسخی را  ارسال کرد که عینا در ذیل می‌آید؛

«هواپیماى ATR72-600   یکى از ایمن ترین هواپیماهاى کوتاه برد است و مورد استقبال ایرلاین هاى مطرح جهان براى مقاصد کوتاه می باشد. با استناد به شرایط اقلیمی و جغرافیای ،کشورهای اروپایی حداکثر بهره برداری از این هواپیمای پیشرفته را برای انجام پروازهای کم هزینه در برنامه پروازی خود دارند. در ایران نیز هم اینک فرودگاه‌های حاشیه دریای خزر در شمال و خلیج فارس در جنوب  و جزایر آن بیشترین تطابق را در این عرصه دارا می باشند. 

وانگهی نقص فنی در تمام طول عمرپروازی یک هواپیما در هر تایپى امکان دارد پیش آید که کمپانی های هواپیمایی تدابیر ضروری از نمونه تامین قطعات ونیروی انسانی کارشناس را برای رفع آن پیش بینی می نمایند. در خصوص هواپیماهایATR نیز،برراساس مذاکرات و پیمان منعقده بین “هما”و کارخانه هواپیماسازی فرانسوی- ایتالیاییATR ،تامین قطعات این هواپیما تداوم داشته و خواهد داشت.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود نقص فنی پیش آمده در هواپیمای ATR با رجستر TA در مسیر مشهد به گرگان در شب قبلی (چهاردهم مرداد ماه )مشکلی نبوده که نیاز به تعویض قطعه داشته باشد واین هواپیما بعد از بررسی های ضروری به وسیله کارشناسان فنی “هما”امروز (پانزدهم مرداد ماه )فرودگاه گرگان را به مقصد فرودگاه مهرآباد ترک نموده است و هم اینک تکمیل خدمات دهی برای انجام پرواز بعدی خود می باشد. 

برای شما نیز جالب است؟
سایت‌های اینترنتی از فروش بلیت پروازهای اربعین منع شدند

باز هم تاکید می گردد رعایت ایمنی پیوسته اولویت اول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” است که سعی می کند حداکثر تلاش خود را در جهت تحقق این اصل داشته باشد.»

میتوانید نوشته امضای پیمان با فرانسوی‌ها برای تامین قطعه هواپیماهای ATR را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات