خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » امضای تفاهم نامه هم کاری کمیته امداد و سازمان هواپیمایی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۴

 کد خبر: 12192
 218 بازدید
 دیدگاه‌ها برای امضای تفاهم نامه هم کاری کمیته امداد و سازمان هواپیمایی بسته هستند

امضای تفاهم نامه هم کاری کمیته امداد و سازمان هواپیمایی

در عرصه آموزش نوشته امضای تفاهم نامه هم کاری کمیته امداد و سازمان هواپیمایی را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. به نوشته کن نیوز با استناد به گفته خبرنگار مهر، تفاهم نامه هم کاری با مسئله اجرا دوه های آموزش و توانمندسازی مددجویان واجد شرایط […]

امضای تفاهم نامه هم کاری کمیته امداد و سازمان هواپیمایی

در عرصه آموزش نوشته امضای تفاهم نامه هم کاری کمیته امداد و سازمان هواپیمایی را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

به نوشته کن نیوز با استناد به گفته خبرنگار مهر، تفاهم نامه هم کاری با مسئله اجرا دوه های آموزش و توانمندسازی مددجویان واجد شرایط کمیته امداد استان تهران با نیت هم کاری و هم افزایی برای بهره برداری از قابلیت ها دو ابزار، در اجرا دوره های آموزشی برای ارتقاء سطح دانش و توانمندسازی اقشار غیر مستحکم جامعه منعقد و […]

به نوشته کن نیوز با استناد به گفته خبرنگار مهر، تفاهم نامه هم کاری با مسئله اجرا دوه های آموزش و توانمندسازی مددجویان واجد شرایط کمیته امداد استان تهران با نیت هم کاری و هم افزایی برای بهره برداری از قابلیت ها دو ابزار، در اجرا دوره های آموزشی برای ارتقاء سطح دانش و توانمندسازی اقشار غیر مستحکم جامعه منعقد و امضا شد.

براساس این تفاهم نامه طرفین به معرفی خدمات علمی، آموزشی و مهارتی به جامعه هدف، برنامه ریزی خوب برای اجرایی کردن مفاد پیمان و نظارت و ارزیابی میزان پیشرفت و رفع معضلات اجرایی متعهد شدند.

به علاوه از طرف دیگر معرفی خدمات آموزشی با احساب ۵۰ درصد تخفیف به مددجویان، اجرا دوره های آموزشی هوانوردی و صدور بلیط هواپیمایی و دیگر دوره های مورد توافق طرفین، صدور گواهینامه های انتهای دوره مشهور حداکثر ۳۰ روز بعد از اجرا دوره، نظارت بر نحوه اجرای آموزش رشته های مود توافق و معرفی مردم آموزش دیده به مراکز شغلی و … از اقداماتی است که طی یک سال مدت تفاهم نامه اجرایی خواهد شد.

برای شما نیز جالب است؟
دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای نمونه برگزار شد

شایسته ذکر است این تفاهم نامه با حضور سید ابوالفضل پرپنچی قائم مقام امور پایتخت کمیته امداد استان تهران علی شمس مدیرعامل کمپانی تعاونی پیشرفت ایمن پرواز منعقد و به امضا رسید.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر امضای تفاهم نامه هم کاری کمیته امداد و سازمان هواپیمایی برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات