خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی داخلی » امشب؛ انتهای عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۹:۲۲

 کد خبر: 13116
 108 بازدید
 دیدگاه‌ها برای امشب؛ انتهای عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی بسته هستند

امشب؛ انتهای عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر امشب؛ انتهای عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم. مسئول عملیات حج کمپانی فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : با انجام ۱۱ پرواز از فرودگاه های زاهدان – گرگان – ساری – بیرجند و امام […]

امشب؛ انتهای عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی

در عرصه هوانوردی داخلی خبری در سایتهای اینترنتی پخش شده مبنی بر امشب؛ انتهای عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی. پیشتر به مشروح این خبر میپردازیم.

مسئول عملیات حج کمپانی فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : با انجام ۱۱ پرواز از فرودگاه های زاهدان – گرگان – ساری – بیرجند و امام عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی برای انجام اعمال حج تمتع امشب به انتهای می رسد . سید محمود رضوی روز شنبه در گفت و گو […]

مسئول عملیات حج کمپانی فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : با انجام ۱۱ پرواز از فرودگاه های زاهدان – گرگان – ساری – بیرجند و امام عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی برای انجام اعمال حج تمتع امشب به انتهای می رسد .

سید محمود رضوی روز شنبه در گفت و گو با  ایرنا- اضافه کرد: تا اینجای کار ۵ پرواز از ۱۱ پرواز انجام شده و با استناد به برنامه ۶ پرواز دیگر به فرودگاه جده انجام خواهد شد و تازه ترین گروه زائران ایرانی راس ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب از فرودگاه گرگان عازم فرودگاه جده می شوند .

وی با بیان این که اولین پرواز زائران ایرانی روز ۸ مرداد ماه از فرودگاه بندرعباس شروع شد- گفت : با استناد به برنامه عملیات امروز به انتهای  می رسد و در کل حدود ۸۶ هزار و ۴۰۰ زائر ایرانی به سرزمین وحی منتقل می شوند و عملیات بازگشت حجاج نیز ۱۵ شهریورماه با انجام پرواز به فرودگاه های بندرعباس – اردبیل – همدان و امام شروع می شود .

برای شما نیز جالب است؟
رکورد دار ایران در رشته تیراندازی به جمع دیسپچرهای کمپانی هواپیمایی زاگرس پیوست

مسئول عملیات حج کمپانی فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یادآورشد: در کل زائران ایرانی با ۶۷ پرواز از فرودگاه های تبریز- مسهد و اهواز با کمپانی هواپیمایی سعودی عازم عربستان شدند و ایران ایر در عملیات  رفت ۲۶۰ پرواز انجام داد که کل پروازهای زائران ایرانی ۳۲۷ پرواز خواهد شد .

رضوی اضافه کرد: زائران ایرانی از۱۷ فرودگاه از نمونه فرودگاه حضرت امام  خمینی (ره ) با هواپیماهای ایران ایر عازم مدینه منوره و مکه مکرمه  شدند و کمپانی هواپیمایی سعودی از سه فرودگاه تبریز- مشهد و اهواز زائران را به عربستان سعودی منتقل کرد که یکم شهریورماه پروازهای این تولیدکننده به انتهای رسید .

به نوشته ایرنا- عملیات رفت زائران ایرانی برای انجام حج تمتع سال  جاری از هشتم مرداد ماه شروع و امروز به انتهای می رسد و بعد از آن  عملیات بازگشت حجاج از ۱۵ شهریورماه به میهن اسلامی شروع می شود.


امیدواریم خبر امشب؛ انتهای عملیات رفت زائران ایرانی به سرزمین وحی مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار هوانوردی داخلی
تبلیغات