خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۲

 کد خبر: 13221
 80 بازدید
 دیدگاه‌ها برای امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید – . | . بسته هستند

امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، فرزانه شرفبافی در مراسم عید غدیر خم با اشاره به ورود ۲ فروند هواپیمای ATR در […]

امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، فرزانه شرفبافی در مراسم عید غدیر خم با اشاره به ورود ۲ فروند هواپیمای ATR در مهرماه به کشور، گفت: با ورود هواپیماهای تازه ما باید در راستای خودسازی و تقویت «هما» حرکت کنیم. من اطمینان دارم در «هما» بسترهای دانشی و زیرساختی ضروری برای پیشرفت می باشد. ما باید بتوانیم از این ناوگان تازه درست سود ببریم. بازگشت هما به شرایط قبل در داخل و منطقه نیازمند خدمات رسانی، صلابت، همدلی، صمیمت و اتفاق نظر است. حداقل تاخیرات، حداکثر پرواز و ارایه خدمات باکیفیت از نمونه ماموریتها در این عرصه است.

سرپرست هما با اشاره  بر ماموریت ۶ گانه در حکم انتصاب خود، گفت: من اطمینان دارم هماییان برای تغییر سریع ساختار «هما» تکمیل هستند. انتظار دارم همکاران در راستای تحقق دستورالعمل ۶ گانه وزیر راه وشهرسازی برای احیای «هما» تلاش نمایند. با این وجود چندین عدد از دستورات در ذات ساختار هما می باشد. حفظ ایمنی و امنیت پروازها، بازهم حاوی اهمیت اول وآخرفعالیت «هما» قرار دارد. این اولویت‌ها در سایه داشتن پرسنل بسیار هوشمند، دانا و با ذکاوت تا اینجای کار تحقق یافته واین کمپانی موفق شده است تا به امروز پروازهای ایمن انجام دهد .

شرفبافی پیشتر در خصوص تامین رضایت مندی خریداران «هما» خطاب به هماییان گفت: در این خصوص ما باید تلاش بیشتری داشته باشیم. خرید هواپیماهای ای. تی. ار و خدمت رسانی به مردم ایران در نقاط مختلف کشور دراین راستا بوده است.

برای شما نیز جالب است؟
بازگشت هواپیمای مسیر مشهد - تهران به دلیل نقص فنی در موتور - . | .

سرپرست هما با اشاره به لحظه عملیات حج و ارایه خدمت در این عرصه، گفت: در عملیات حج سال جاری از تعداد ۸۶ هزار زائر حج تمتع، انتقال ۴۳ هزار نفر به هما واگذار شد. به دلیل انصراف کمپانی هواپیمایی سعودی، تعداد ۲۶ هزار نفر به سهمیه افزده شد. این در دوران کاری کم سابقه بوده که انتقال بیش از ۵۰ درصد زائران به هما واگذار شده باشد.

میتوانید نوشته امسال ۲۶ هزار سهیمه اضافه پروازهای حج به «هما» رسید – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات