خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » اعزام هواپیماهای جاسوسی استرالیا به فیلیپین همزمان با عملیات ارتش – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۱

 کد خبر: 12451
 120 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اعزام هواپیماهای جاسوسی استرالیا به فیلیپین همزمان با عملیات ارتش – . | . بسته هستند

اعزام هواپیماهای جاسوسی استرالیا به فیلیپین همزمان با عملیات ارتش – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان اعزام هواپیماهای جاسوسی استرالیا به فیلیپین همزمان با عملیات ارتش – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته نیویورک تایمز، استرالیا برای کمک به ارتش فیلیپین در عملیات علیه داعش اقدام به اعزام هواپیماهای جاسوسی خود به فیلیپین […]

اعزام هواپیماهای جاسوسی استرالیا به فیلیپین همزمان با عملیات ارتش – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان اعزام هواپیماهای جاسوسی استرالیا به فیلیپین همزمان با عملیات ارتش – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته نیویورک تایمز، استرالیا برای کمک به ارتش فیلیپین در عملیات علیه داعش اقدام به اعزام هواپیماهای جاسوسی خود به فیلیپین کرده است.

در چنین شرایطی ست که که نیروهای ارتش فیلیپین با خدمات رسانی هواپیماهای جنگنده، عملیات گسترده ای را برای پاکسازی شهر ماراوی در جنوب این کشور از وجود داعش شروع کرده اند.

دولت فیلیپین هفته قبلی مطرح کرد که بیش از ۳۰۰ نفر در درگیری حدود یک ماهه با  تروریست های تکفیری داعش در شهر «ماراوی» در این کشور کشته شده اند.

با این شرایط، فیلیپین سعی دارد تا این شهر واقع در جزیره «میندانائو» را از تروریست های تکفیری بازپس بگیرد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است سقوط ماراوی به دست صدها داعشی که بسیاری از آنها از کشورهای مجاور یا خاورمیانه به فیلیپین آمده اند، بیم ریشه دواندن این گروه تروریستی در منطقه آسیای جنوب شرقی را گسترش داده است.

درگیری‌های واپسین در فیلیپین بعد از آن شروع شد که ارتش درصدد دستگیری «ایسنیلن هپیلن» رهبر گروه ابوسیاف، برآمد که با داعش بیعت کرده است. گفته شده که داعش این فرد را با اسم رهبر این گروه در فیلیپین به رسمیت شناخته است.

شکست ارتش در دستگیری این فرد دلیل شد که دهها فرد مسلح با در دست داشتن پرچم داعش به خیابان‌های ماراوی بیایند. این مردم ساختمان‌ها را حریق زده، زندانیان را آزاد کرده و شماری را به گروگان دریافت کردند.

برای شما نیز جالب است؟
بازنشستگان صاحب بزرگترین ناوگان بوئینگی کشور

با شدت گرفتن درگیری‌ها، رئیس جمهوری فیلیپین در میندانائو، حکومت نظامی برقرار کرد و از جدایی‌طلبان و شورشیان مائوئیست کشورش خواست به روند مبارزه دولت با عنصر های وابسته به گروه تروریستی داعش بپیوندند.

میتوانید نوشته اعزام هواپیماهای جاسوسی استرالیا به فیلیپین همزمان با عملیات ارتش – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات