خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » اعتصاب کارکنان کمپانی هواپیمایی آلیتالیا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۵

 کد خبر: 12110
 209 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اعتصاب کارکنان کمپانی هواپیمایی آلیتالیا بسته هستند

اعتصاب کارکنان کمپانی هواپیمایی آلیتالیا

خبری داریم مبنی بر اعتصاب کارکنان کمپانی هواپیمایی آلیتالیا که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا باعث باطل بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. به نوشته خبرگزاری آسوشیتد پرس، روز یکشنبه (هفتم خرداد) اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا باعث باطل بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. […]

اعتصاب کارکنان کمپانی هواپیمایی آلیتالیا

خبری داریم مبنی بر اعتصاب کارکنان کمپانی هواپیمایی آلیتالیا که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا باعث باطل بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. به نوشته خبرگزاری آسوشیتد پرس، روز یکشنبه (هفتم خرداد) اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا باعث باطل بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. این اعتصاب برای تحت فشار قرار دادن دولت برای ملی کردن صنعت هوایی ایتالیا صورت گرفته است که بعد از […]

اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا باعث باطل بیش از ۲۰۰ پرواز  شد.

به نوشته خبرگزاری آسوشیتد پرس، روز یکشنبه (هفتم خرداد) اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا باعث باطل بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. این اعتصاب برای تحت فشار قرار دادن دولت برای ملی کردن صنعت هوایی ایتالیا صورت گرفته است که بعد از سال ها ضرر از یک ماه پیش تحت نظارت دادگاه رفتار می کند.

دولت ایتالیا پیشتر توصیه ملی کردن خطوط هواپیمایی را رد کرده و در جستجوی خریدار بود. در چنین شرایطی ست که که اتحادیه های هواپیمایی در حال مذاکره پیرامون شرایط کاری در دوره اجرایی تحت نظارت دادگاه بودند که شش ماه به طول انجامید.

این اعتصاب که در ساعت ۱۶:۰۰ به وقت گرینویچ در روز یکشنبه انتهای پیدا خواهد کرد بر روی برنامه پروازهای ملی و بین المللی تاثیر قرار داده است. با استناد به گفته کمپانی هواپیمایی، ۸۰ درصد مسافران به پروازهای دیگر انتقال داده شدند و شرایط در هواپیمای فیومیچینو رم تحت کنترل است.

پی جی ایر امیدوار است خبر اعتصاب کارکنان کمپانی هواپیمایی آلیتالیا مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
فالکون ۹ هواپیمای فضایی به مدار زمین می برد

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات