خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۰:۱۲

 کد خبر: 13194
 85 بازدید
 دیدگاه‌ها برای استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره بسته هستند

استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره

خبری داریم مبنی بر استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. به نوشته مهر با استناد به گفته راشاتودی، بعد از اقدام کره شمالی در انجام ششمین تست هسته ای خود، مدیران سئول و واشنگتن رایزنی هایی را در باب […]

استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره

خبری داریم مبنی بر استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

به نوشته مهر با استناد به گفته راشاتودی، بعد از اقدام کره شمالی در انجام ششمین تست هسته ای خود، مدیران سئول و واشنگتن رایزنی هایی را در باب این مسئله انجام دادند و در این گفتگوها مسئله اعزام ناو هواپیمابر و بمب افکن های استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره نیز به بحث قرار داده شده […]

به نوشته مهر با استناد به گفته راشاتودی، بعد از اقدام کره شمالی در انجام ششمین تست هسته ای خود، مدیران سئول و واشنگتن رایزنی هایی را در باب این مسئله انجام دادند و در این گفتگوها مسئله اعزام ناو هواپیمابر و بمب افکن های استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره نیز به بحث قرار داده شده است.

قبل از اقدام کره شمالی برای تست هسته ای تازه، روسای جمهور آمریکا و کره جنوبی در دیداری که در واشنگتن داشتند با گسترش هم کاری های ۲ کشور برای مقالبه با کره شمالی موافقت کرده بودند.

کره شمالی روز قبل یکشنبه ششمین تست هسته ای خود را که گفته می شود قدرت آن ۱۰ برابر بیشتر از تست قبلی بوده را انجام داد.

پی جی ایر امیدوار است خبر استقرار ناوهواپیمابر و بمب افکن استراتژیک آمریکا در شبه جزیره کره مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
باطل محدودیت حمل لپ‌تاپ برای ۱۰ کمپانی هواپیمایی

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات