خبرهای ویژه

» اخبار هوانوردی خارجی » استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱:۴۵

 کد خبر: 12936
 141 بازدید
 دیدگاه‌ها برای استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد بسته هستند

استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد

خبری داریم مبنی بر استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد. «مالکوم ترنبول» در ابتدا‌وزیر استرالیا، بامداد امروز (یکشنبه) به خبرنگاران گفت که نیروهای ایمنی در جریان عملیاتی چند ساعته، «توطئه تروریستی» برای ساقط کردن یک هواپیما را […]

استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد

خبری داریم مبنی بر استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد که امیدواریم مورد استقبال علاقه مندان به موضوعات هوانوردی قرار گیرد.

«مالکوم ترنبول» در ابتدا‌وزیر استرالیا، بامداد امروز (یکشنبه) به خبرنگاران گفت که نیروهای ایمنی در جریان عملیاتی چند ساعته، «توطئه تروریستی» برای ساقط کردن یک هواپیما را خنثی کردند. ترنبول با مطرح این‌که تدابیر ایمنی بیشتری در داخل تمامی فرودگاه‌های استرالیا اتخاذ شده است، گفت: «می‌توانم به شما بگویم که شب قبلی عملیات بزرگی بر ضد […]

«مالکوم ترنبول» در ابتدا‌وزیر استرالیا، بامداد امروز (یکشنبه) به خبرنگاران گفت که نیروهای ایمنی در جریان عملیاتی چند ساعته، «توطئه تروریستی» برای ساقط کردن یک هواپیما را خنثی کردند.

ترنبول با مطرح این‌که تدابیر ایمنی بیشتری در داخل تمامی فرودگاه‌های استرالیا اتخاذ شده است، گفت: «می‌توانم به شما بگویم که شب قبلی عملیات بزرگی بر ضد تروریسم اجرا شد و در جریان آن یک توطئه تروریستی، که در تلاش برای ساقط کردن یک هواپیما بودند، خنثی شد.»

وی تصریح کرد، برنامه بازداشت‌شدگان در رده «توطئه‌های برنامه‌ریزی‌شده» قرار می‌گیرد و به نظر نمی‌رسد که فرد یا افرادی به‌صورت انفرادی قصد انجام حمله یا حملاتی را داشته‌اند.در جریان عملیات ایمنی شب قبلی در اطراف سیدنی، پلیس استرالیا به خانه‌هایی در دست‌کم ۴ محله یورش برد و ۴ تن را بازداشت کرد.

مدیرعامل پلیس فدرال استرالیا نیز مطرح کرد، ۴ نفری که بازداشت شده‌اند از «عقاید اسلام‌گرایانه» الهام گرفته بودند.از سال ۲۰۱۴ تا اینجای کار، هشدارهای ملی در استرالیا در رابطه با حملات تروریستی در سطح «محتمل» قرار دارد.به گفته وزارت دادگستری استرالیا، در طول چند سال قبلی -به‌غیر از تازه‌ترین مورد- جلوی دست‌کم ۱۲ حمله گرفته شده و دست‌کم ۷۰ نفر نیز بازداشت شده‌اند.

برای شما نیز جالب است؟
روى کدام صندلى هواپیما بنشینیم تا زنده بمانیم؟؟!

پی جی ایر امیدوار است خبر استرالیا از خنثی شدن توطئه تروریستی برای ساقط کردن یک هواپیما اطلاع داد مورد بهره برداری شما قرار گرفته است.
به علاوه از طرف دیگر میتوانید دوستان خود را از روش ابزارهای در معرض سایت پی جی ایر با خبر کنید.

منبع خبر


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار هوانوردی خارجی
تبلیغات