خبرهای ویژه

» امنیت و حفاظت » از سرگیری اعتصاب کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۴۰

 کد خبر: 13057
 87 بازدید
 دیدگاه‌ها برای از سرگیری اعتصاب کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون بسته هستند

از سرگیری اعتصاب کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون

در باب مسئله امنیت پرواز خبر از سرگیری اعتصاب کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون را برای شما پخش میکنیم. کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون که مسئول کنترل بار و چمدان همراه مسافران هستند اعتصاب خود را از سر گرفته و به مسافران و مراجعان را در یکی از شلوغ ترین فرودگاه های اروپا به منتظر ماندن در […]

از سرگیری اعتصاب کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون

در باب مسئله امنیت پرواز خبر از سرگیری اعتصاب کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون را برای شما پخش میکنیم.

کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون که مسئول کنترل بار و چمدان همراه مسافران هستند اعتصاب خود را از سر گرفته و به مسافران و مراجعان را در یکی از شلوغ ترین فرودگاه های اروپا به منتظر ماندن در صف های طولانی مجبور کرده اند. به نوشته آسوشیتدپرس از مادرید، کارکنان ایمنی این فرودگاه مطرح کردند روزهای […]

کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون که مسئول کنترل بار و چمدان همراه مسافران هستند اعتصاب خود را از سر گرفته و به مسافران و مراجعان را در یکی از شلوغ ترین فرودگاه های اروپا به منتظر ماندن در صف های طولانی مجبور کرده اند.

به نوشته آسوشیتدپرس از مادرید، کارکنان ایمنی این فرودگاه مطرح کردند روزهای جمعه و یکشنبه اعتصاب های چهار ساعته و روز دوشنبه اعتصاب بیست و چهار ساعته انجام خواهند داد.

این اعتصاب ها که ابتدای در هفته جاری شروع شد بعد از آن از سرگرفته می شود که گسترش ۲۰۰ یورویی حقوق ماهیانه که مورد توافق دولت منطقه ای کاتالونیا و کمپانی ایمنی یولن قرار گرفته بود به وسیله اکثریت ۳۵۰ نیروی شاغل در قسمت ایمنی این فرودگاه رد شد.

در هفته های واپسین مسافرانی که مبدا پروازهای آنها از بارسلون است به باعث این اعتصاب، تاخیرهای چند ساعته را در وارد شدن به بخش مسافرگیری فرودگاه تجربه کرده اند، آن هم در شرایطی که به باعث تابستان تعداد مسافران گسترش فراوانی دارد.

با ابزارهای سایت پی جی ایر در بیشتر مواقع میتوانید خبر از سرگیری اعتصاب کارکنان ایمنی فرودگاه بارسلون به دوستانتان اطلاع دهید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
مدیر کمپانی هواپیمایی زاگرس در خراسان رضوی روانه زندان شد

برچسب ها : , ,
دسته بندی : امنیت و حفاظت
تبلیغات