خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲

 کد خبر: 13525
 35 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده بسته هستند

اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده دعوت مینماییم. مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از برخورد جدی با هرگونه گرانفروشی بلیت هواپیما خبرداد. به نوشته خبرگزاریها، رضا جعفرزاده اظهارداشت: با اینکه نرخ بلیت هواپیما تکلیفی نیست با اینحال نرخ بلیت […]

اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را خواند نوشته ای با عنوان اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده دعوت مینماییم.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از برخورد جدی با هرگونه گرانفروشی بلیت هواپیما خبرداد.

به نوشته خبرگزاریها، رضا جعفرزاده اظهارداشت: با اینکه نرخ بلیت هواپیما تکلیفی نیست با اینحال نرخ بلیت های منتهی به جاهای زلزله زده از جانب کمپانی های هواپیمایی هیچ مدلی تغییری نیافته و با هرگونه سوء استفاده تحت هر عنوانی شدیدا برخورد خواهد شد.

جعفرزاده با بیان اینکه ملاک فروش بلیت هواپیما نرخی است که کمپانی های هواپیمایی برروی سایت خود مطرح کرده اند، از متقاضیان بلیت هواپیما خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مستندات خود را از روش سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir ارسال کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به علاوه از طرف دیگر از اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده برای امروز و فردا خبرداد و گفت: سازمان به منظور خدمات دهی ویژه در فرودگاههای غرب کشور (کرمانشاه و ایلام) هم کاری و هماهنگی های ضروری با کمپانی فرودگاهها و ناوبری هوایی، نهادهای ایمنی و انتظامی به رفتار آورده است.

وی اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر سازمان هواپیمایی کشوری از لحظات اولین آمادگی خود را مطرح و درمقایسه با اعزام هواپیماها،آمبولانس هوایی و بالگردهای امداد و نجات اقدام کرده است.

میتوانید نوشته اختصاص ۵ پرواز محشر به فرودگاه های جاهای زلزله زده را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
تولید هواپیمایی با دوبرابر سرعت صوت - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات