خبرهای ویژه

» آموزش هوانوردی » اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۸:۰۸

 کد خبر: 12511
 172 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه بسته هستند

اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه

در عرصه آموزش نوشته اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم. معاون امور بین الملل دانشگاه خواجه نصیر گفت: این دانشگاه دوره مشترک کارشناسی ارشد با یکی از دانشگاه های کشور روسیه در عرصه هوافضا […]

اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه

در عرصه آموزش نوشته اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه را برای شما علاقه مندان به این صنعت تکمیل کرده ایم که در پایین به آن میپردازیم.

معاون امور بین الملل دانشگاه خواجه نصیر گفت: این دانشگاه دوره مشترک کارشناسی ارشد با یکی از دانشگاه های کشور روسیه در عرصه هوافضا برگزار می کند.

فرهاد یزدان دوست در گفتگو با  مهر گفت: دانشگاه خواجه نصیر با دانشگاه MAI روسیه دوره مشترک کارشناسی ارشد در عرصه هوافضا در دو گرایش جلوبرندگی و مهندسی فضایی برگزار می کند.

وی اضافه کرد: پذیرش در این دوره از روش آزمون سراسری دوره کارشناسی ارشد انجام شد و اکنون در مرحله گفتگو از پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت هستیم.

معاون امور بین الملل دانشگاه خواجه نصیر خاطرنشان کرد: در این دوره تمامی امور آموزشی و پژوهشی به روش مشترک میان دو دانشگاه انجام خواهد شد و دانشجویان دو استاد راهنما برای انتهای نامه های خود دارند.

یزدان دوست تاکید کرد: در کل در دو گرایش مطرح شده ۳۰ دانشجو پذیرفته خواهند شد و این دانشجویان دو مدرک تحصیلی دریافت خواهند کرد.

وی عنوان کرد: این دوره پولی است با اینحال برنامه ریزی شده تا بخشی از هزینه های تحصیل دانشجویان برتر و استعدادهای درخشان که متقاضی تحصیل در این دوره هستند از جانب دانشگاه خواجه نصیر پرداخت شود.

شما دوستان علاقه مند به صنعت هوانوردی در بیشتر مواقع میتوانید با ابزارهای سایت پی جی ایر اخبار و مطالب سایت از نمونه خبر اجرا دوره مشترک هوافضا میان دانشگاه خواجه نصیر و روسیه برای دوستانتان ارسال کنید.
برای این منظور ابزارهایی در پایین جای گرفته شده است.
پی چی ایر | اخبار هوانوردی

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
نظر یک کارشناس مهندسی و تعمیرات در خصوص تعمیرات هواپیماى آسیب دیده هما

برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش هوانوردی
تبلیغات