خبرهای ویژه

» هوانوردی عمومی » آمریکا ۷ هواپیمای« AC-۲۰۸» در دست ارتش افغانستان قرار می‌دهد – . | .

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۴:۲۴

 کد خبر: 13614
 36 بازدید
 دیدگاه‌ها برای آمریکا ۷ هواپیمای« AC-۲۰۸» در دست ارتش افغانستان قرار می‌دهد – . | . بسته هستند

آمریکا ۷ هواپیمای« AC-۲۰۸» در دست ارتش افغانستان قرار می‌دهد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان آمریکا ۷ هواپیمای« AC-۲۰۸» در دست ارتش افغانستان قرار می‌دهد – . | . دعوت مینماییم. به نوشته . با استناد به گفته طلوع نیوز، ارتش ایالات متحده آمریکا مطرح کرد که هفت فروند هواپیمای AC-۲۰۸ را برای نیروهای هوایی افغانستان تهیه خواهد […]

آمریکا ۷ هواپیمای« AC-۲۰۸» در دست ارتش افغانستان قرار می‌دهد – . | .

در عرصه صنعت هواپیمایی شما را به خواندن نوشته ای با عنوان آمریکا ۷ هواپیمای« AC-۲۰۸» در دست ارتش افغانستان قرار می‌دهد – . | . دعوت مینماییم.

به نوشته . با استناد به گفته طلوع نیوز، ارتش ایالات متحده آمریکا مطرح کرد که هفت فروند هواپیمای AC-۲۰۸ را برای نیروهای هوایی افغانستان تهیه خواهد نمود.

آمریکا این هواپیماها که کاربری حمل و نقل دارند را از کمپانی تولید کننده آن در این کشور برای نیروی هوایی افغانستان تهیه می کند.

هم اینک ارتش افغانستان چندین هواپیمای «AC-۲۰۸-S » برای انتقال نظامیان و افسران دارد، با اینحال هواپیماهای تازه، مدرن تر از هواپیماهای حال حاضر است.

با استناد به این خبر کمپانی تولید کننده این هواپیماها مطرح کرده است که توانایی مسلح کردن این هواپیماها نیز می باشد.

ضروری به ذکر است که واشنگتن در برنامه چهار ساله خود بودجه ۷ میلیارد دلاری را به منظور گسترش توانمندی‌های نیروی هوایی افغانستان مقرر کرده است.

به گفته «اشرف غنی» رئیس جمهوری افغانستان برنامه ریزی شده است تا سال ۲۰۲۰ میلادی نیروی هوایی این کشور به طرز کامل تجهیز شود.

نیروی هوایی افغانستان اکنون ۱۲۰ فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود دارد که شامل هواپیماهای «Cessna ۲۰۸»، سوپر توکانو و هواپیماهای ترابری «C-۱۳۰» می‌شود.

میتوانید نوشته آمریکا ۷ هواپیمای« AC-۲۰۸» در دست ارتش افغانستان قرار می‌دهد – . | . را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور از ابزارهای سایت استفاده نمایید.

منبع خبر

برای شما نیز جالب است؟
گلایدر بدون موتور ایرباس در ارتفاع ۹۹۰۰ متری پرواز کرد - . | .

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : هوانوردی عمومی
تبلیغات